Affiliate program

Získávejte peníze za přivedené zákazníky

Máte web? Facebook? Databázi kontaktů? Účastníte se tématických internetových diskusí? Pak můžete téměř bezpracně vydělávat tím, že budete propagovat naše produkty JÁ TO DÁM! Za každého, kdo přijde od vás a koupí si náš produkt, získáváte vysokou provizi.

Provize za program Už nekouřím: 150 za každého přivedeného zákazníka.

Provize vyplácíme měsíčně na váš účet nebo složenkou.

Systém funguje zcela automaticky. Díky unikátnímu číselnému kódu (tzv. cookie) rozpozná, že zákazník přišel od vás. Po platbě vám pak automaticky připíše provizi. Zákazník dokonce ani nemusí produkt koupit hned - stačí, když nakoupí do 14 dnů, a odměna je vaše. Odměnu získáváte i tehdy, když zákazník koupí jiný náš produkt, než kvůli kterému původně přišel.

Kdykoli máte přístup ke svému affiliate účtu, kde můžete sledovat výši odměn. K výplatě odměny stačí jedno kliknutí myší - systém za vás vystaví fakturu a vše zařídí.

Od nás získáte bannery a odkazy, které jen umístíte na svůj web, profil na sociálních sítích, do e-mailu nebo diskusního příspěvku. Je pak už jen na vás, jak moc chcete naše produkty propagovat a jak moc chcete vydělávat.

Zaregistrujte se zde.