O nás

Centrem naší činnosti je propojování psychologie a moderních informačních a komunikačních nástrojů. Weby s psychologickou tematikou jsme začali vytvářet prakticky hned, jak to technické možnosti internetu dovolily. Jsou za námi kvanta realizovaných projektů - informační weby, databáze psychologů, veřejné psychologické testy, profesionální testy pro výběr zaměstnanců, kurzy psychologie a programy JÁ TO DÁM!

Jsme malá firma, kde se nikdo nechce ani nemůže schovávat za "příkazy vedení, se kterými nic nenadělá". Tady jednáte s konkrétními lidmi, kteří mají za projekt JÁ TO DÁM! osobní zodpovědnost. To nás také silně motivuje k tomu, abychom svou činnost dělali nejlépe, jak můžeme.

A hlavně jsme lidé, které jejich práce baví. Podkladem pro programy JÁ TO DÁM! jsou zejména zkušenosti z psychologické praxe a vlastních životních kotrmelců. Záda nám kryje příslušné vzdělání a kontinuální vzdělávání. Bez nadšení by ale tohle všechno bylo k ničemu. Velmi doufáme, že zájem a nadšení jsou ve výsledcích naší práce vidět.

MPPhDr. Michaela Peterková - psycholožka a hlavní manažerka projektu JÁ TO DÁM!
 

Vedu vzdělávací semináře, vytvářím diagnostické testy a online programy pro různé oblasti života a duševního zdraví.

Publikuji odborné i popularizující texty - Psychologie DNES, Moje psychologie, Sedmička, Lidové Noviny, Mladá fronta DNES, Květy aj. Napsala jsem stovky článků pro různé webové stránky zabývající se například depresí, syndromem vyhoření, nevěrou, výchovou, psychickým vývojem a psychickými poruchami a zodpověděla jsem přes tisíc dotazů v internetové poradně.

Donedávna jsem se věnovala také individuálním klientům s neurotickými, partnerskými a osobnostními potížemi; používala jsem i metodu hypnózy. Svým klientům jsem vděčná za zkušenosti, které bych jinak načerpat nemohla.

Většina toho, co si v rámci programů JÁ TO DÁM! přečtete, shlédnete a poslechnete, byla spáchána mnou.

Dlouhodobě mě zajímá lidská psychika a její schopnost vyvíjet se a zlepšovat své fungování. Žádný člověk neumí všechno ani není 100% psychicky odolný. Většina lidí je ale schopná zvládnout mnohem víc, než kolik si myslí. O co se snažím, je probudit spící potenciál a pomoci tak těm, kteří o to mají zájem, ke spokojenějšímu a plnějšímu životu.


Na projektu JÁ TO DÁM! zanechávají stopy i tito lidé a firmy:

Ing. Zdeněk Peterka - webmaster
Informatik a odborník v systémech průmyslové televize. Uvádí tady do života vše, co přesahuje formát .htm, takže skoro vše.

Ondřej Moravec - muzikant
Většina toho, co tady na webu má nějakou melodii, je jeho práce. Tvoří nám hlavně podehrávky pro sugestivní audia.

MgA. Jindra Hubková - akademická malířka a překladatelka
Autorka části výtvarných počinů na této doméně.

Raiffesisen Bank, a.s. a Global Payments Inc. Europe - platební brána
Renomované společnosti, které procesují platby platebními kartami na našich webech.

Za dřívější spolupráci děkuji svým kolegům:

PhDr. Miloslav Pleskač - psycholog
Zkušený psycholog; více než čtyři desítky let pracuje s lidmi závislými na alkoholu, dlouho působil v psychosociálním poradenství a jako konzultant v léčebně dlouhodobě nemocných. O své zkušenosti se dělí s posluchači Českého rozhlasu.

 PhDr. Alexander Kvietok - psycholog
Psycholog; pracuje v pedagogicko-psychologické poradně v Košicích. Dříve se zabýval problematikou mentálně postižených jedinců a pracovní terapií.

Pár oficiálních údajů a čísel:

Psychologické služby
Jaroměř

PhDr. Michaela Peterková
korespondenční adresa:
Nový Ples 123, 55101 Jaroměř

ŽL: Psychologické poradenství a diagnostika, lektorská činnost, obchod, osobní služby, tvorba softwarových aplikací, překlady a tlumočení, 06/07, 09/09

IČ: 74584022
DIČ: CZ7554073274 (plátce DPH)